ANSATTE VED BIBLIOTEKET

Siri Vikse

Siri Vikse

Biblioteksjef

Tlf: 40830224

Epost;
Siri.o.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Arrangementer, samarbeid, prosjekt, drift, lokalhistorie, arkiv.

Ingrid Bie Helgesen

Ingrid Bie Helgesen

Konstituert nestleder

Tlf: 45421933

Epost:
ingrid.bie.helgesen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Klassebeøk, Shared reading, skolebibliotek

 

Gun Odny Nornes

Gun Odny Nornes

Leder team Samling

Tlf: 52744460

Epost:
gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Samlingsutvikling

fra samlingen: musikk, lokalhistorie

Hege Vikse

Hege Vikse

Leder team Publikum

Tlf: 52744460

Epost
hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Publikumstjenester, Kulturfond, innlån

Fra samlingen: Skjønnlitteratur voksne

Audhild Tjugen

Audhild Tjugen

Leder Team Utvikling

Telefon: 47945854

Epost:
audhild.tjugen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Tjenesteutvikling, digitale tjenester

Samling: Fantasy, Science Fiction, Manga og Unge voksne

 

Odd Steinar Feen

Odd Steinar Feen

Avdelingsbibliotekar

Tlf: 52744460

Epost:
steinar.feen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: fra samlingen: Faglitteratur/sakprosa, tegneserier

Ingrid Nygård

Ingrid Nygård

Spesialbibliotekar

Tlf: 52744460

Epost:
ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Shared Reading/Litterært pusterom

Fra samlingen: Filosofi, psykologi, religion, samfunnsvitenskap og språk.

 

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Tlf: 52744460

Epost;
kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; barneavdelingen, eventyrstund, depotbibliotek

Wenche Nilsen

Wenche Nilsen

Konsulent

Epost:
wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Egon Hæstad

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 90621203

Epost:
egon.haestad@haugesund.kommune.no

Spør meg gjerne om: Fengselsbiblioteket, Fra samlingen: Fremmedspråklig bibliotek for voksne.

Hilde Martinsen Hollekim

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Tlf: 90723450

Epost:
hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Fengselsbiblioteket. Fra samlingen; aviser og tidsskrifter