ANSATTE VED BIBLIOTEKET

Siri Vikse

Siri Vikse

Biblioteksjef

Tlf: 40830224

Epost;
Siri.o.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om:
Samarbeid, prosjekter, om du lurer på hva det går an å finne på i biblioteket eller bare lurer på noe 🙂

Ingrid Bie Helgesen

Ingrid Bie Helgesen

Nestleder

Tlf: 45421933

Epost:
ingrid.bie.helgesen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Klassebeøk, Shared reading, skolebibliotek

 

Gun Odny Nornes

Gun Odny Nornes

Leder team Samling

Tlf: 52744460

Epost:
gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Samlingsutvikling

fra samlingen: musikk, språk, naturvitenskap, litteratur, geografi og reiser, biografier, film og tegneserier. 

Hege Vikse

Hege Vikse

Leder team Publikum

Tlf: 52744460

Epost
hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Publikumstjenester, Kulturfond, innlån

Fra samlingen: Teknologi og medisin, kunst, hobby, oversatt litteratur. 

Audhild Tjugen

Audhild Tjugen

Leder Team Utvikling

Telefon: 47945854

Epost:
audhild.tjugen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Tjenesteutvikling, digitale tjenester

Samling: Fantasy, Science Fiction, Manga og Unge voksne

 

Bjørg Helen Handeland

Bjørg Helen Handeland

Programansvarlig

Telefon:  52 74 44 60

E-post:
bjorg.helen.handeland@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Arrangementer, booking av lokaler for arrangementer, samarbeid ++. Kom gjerne med forslag, tanker og idèer til ting som du mener skal eller bør skje på Folkebiblioteket vårt.

«What`s up with the boots on your feet?»

 

 

Egon Hæstad

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 90621203

Epost:
egon.haestad@haugesund.kommune.no

Spør meg gjerne om: Fengselsbiblioteket, Fra samlingen: Fremmedspråklig bibliotek for voksne.

Hilde Martinsen Hollekim

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Tlf: 90723450

Epost:
hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Fengselsbiblioteket. Fra samlingen; aviser og tidsskrifter

Ingrid Nygård

Ingrid Nygård

Spesialbibliotekar

Tlf: 52744460

Epost:
ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Shared Reading/Litterært pusterom

Fra samlingen: Filosofi, psykologi, religion, samfunnsvitenskap og språk, norsk skjønnlitteratur, krim, dikt og skuespill. 

 

Kari Helgeland

Kari Helgeland

Skolebibliotek-koordinator

Tlf: 52744460

Epost:
kari.helgeland@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Skolebibliotek

 

 

Thea Kathrine Johannessen

Thea Kathrine Johannessen

Barnebibliotekar

Tlf: 52744460

Epost;
Thea.Kathrine.Johannessen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Samling og tjenester til barn- og unge.

Mustafa Gürlek

Mustafa Gürlek

Aspirant via Kulturrådet

Tlf: 52744460

Epost;
mustafa.gurlek@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Inkludering og mangfold, media, audiovisuell formidling, foto.

Wenche Nilsen

Wenche Nilsen

Konsulent

Epost:
wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Tlf: 52744460

Epost;
kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; lokalhistorie, Rederiarkivet

Synne Fredriksen

Synne Fredriksen

Lokalhistorisk bibliotekar

Tlf: 52744461

Epost;
synne.marie.fredriksen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Lokalhistorie, historie.