Marianne Hirzel

Biblioteksjef

Telefon; 52744478 / 99253888

Mail:

marianne.hirzel@haugesund.kommune.no

Odd Steinar Feen

Nestleder

Telefon; 52744477

Mail;

steinar.feen@haugesund.kommune.no

Gun Odny Nornes

Avdelingsleder musikk

Telefon; 52744465

Mail;

gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Musikk,

Bente Andersen

Konsulent

Telefon; 52744460

Mail;

bente.andersen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fjernlån

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 52744460

Mail;

egon.haestad@haugesund.kommune.no

Hege Vikse

Avdelingsleder voksenavdelingen

Telefon; 52744472

Mail;

hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: innkjøp, fjernlån

Tina Brox Børgesen

Konsulent

Telefon; 52744479/52744476

Mail;

tina.brox.borgesen@haugesund.kommune.no

 

Wenche Nilsen

Konsulent

Telefon; 52744475

Mail;

wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Siri Vikse

Avdelingsleder Lokalhistorie

Telefon; 40830224

Mail;

 siri.o.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Lokalhistorie, historie, nettsider, digitalisering

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Telefon; 52744460

Mail;

hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fengselsbiblioteket

Ingrid Nygård

Spesialbibliotekar

Telefon; 52744466

Mail;

ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Arrangementer, Boken kommer,

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Telefon; 52744479

Mail;

kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; barneavdelingen, eventyrstund, depotbibliotek