Marianne Hirzel

Biblioteksjef

Telefon; 52744478

Mail: marianne.hirzel@haugesund.kommune.no

Odd Steinar Feen

Nestleder

Telefon; 52744477

Mail; steinar.feen@haugesund.kommune.no

Kjersti Beierman

I permisjon

 

 

Bente Andersen

Konsulent

Telefon; 52744460

Mail; bente.andersen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fjernlån

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 52744460

Mail; egon.haestad@haugesund.kommune.no

Gun Odny Nornes

Avdelingsleder musikk

Telefon; 52744465

Mail; gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Musikk,

Tina Brox Børgesen

Konsulent

Telefon; 52744479/52744476

Mail; tina.brox.borgesen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om:

Wenche Nilsen

Konsulent

Telefon; 52744475

Mail; wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Hege Vikse

Avdelingsleder voksenavdelingen

Telefon; 52744472

Mail; hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: innkjøp, fjernlån

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Telefon; 52744460

Mail; hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fengselsbiblioteket

Ingrid Nygård

Spesialbibliotekar

Telefon; 52744466

Mail; ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Arrangementer, Boken kommer,

Siri Vikse

Avdelingsleder Lokalhistorie

Telefon; 52744463/52744471

Mail; siri.o.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Lokalhistorie, historie, nettsider, digitalisering

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Telefon; 52744479

Mail; kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; barneavdelingen, eventyrstund, depotbibliotek