Marianne Hirzel

Biblioteksjef

Telefon; 99253888

Mail:

marianne.hirzel@haugesund.kommune.no

Odd Steinar Feen

Nestleder

Telefon;

Mail;

steinar.feen@haugesund.kommune.no

Gun Odny Nornes

Leder team Samling

Telefon; 

Mail;

gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fra samlingen: musikk

Audhild Tjugen

IKT-bibliotekar

Telefon; 47945854

Mail;

audhild.tjugen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Digitale tjenester Samling: Fantasy, Science Fiction, Manga og Unge voksne

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 90621203

Mail;

egon.haestad@haugesund.kommune.no

Spør meg gjerne om: Fengselsbiblioteket, Fra samlingen: Fremmedspråklig bibliotek for voksne. 

Hege Vikse

Leder team Publikum

Telefon; 

Mail;

hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Innkjøp, fjernlån

Tina Brox Børgesen

Konsulent

Telefon; 

Mail;

tina.brox.borgesen@haugesund.kommune.no

Sykemeldt

Wenche Nilsen

Konsulent

Telefon; 

Mail;

wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Siri Vikse

Leder team Utvikling

Telefon; 40830224

Mail;

 siri.o.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Tekniske tjenester. Fra samlingen: Lokalhistorie, historie, fag- og forskningsavdeling, arkiv. 

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Telefon; 

Mail;

hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Fengselsbiblioteket

Mari Johanne Nilsen

Formidlingsbibliotekar

Telefon; 

Mail; 94988936

mari.johanne.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Klassebesøk, eventyrstund, arrangement.

Ingrid Nygård

Leder team Opplevelse

Telefon; 

Mail;

ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Arrangementer

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Telefon; 

Mail;

kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; barneavdelingen, eventyrstund, depotbibliotek

Janne Marie Gulbrandsen Sørenes

Konsulent

Telefon; 

Mail;