Viseklubben:Ingvar Hovland, Gunnar Roaldkvam, Knut Gundersen
Velkommen til en kveld med musikk, humor og ettertanke!
Arrangementet krever billett
Dato
Tid
Sted
Haugesund folkebibliotek - Rabinowitz-salen
Arrangør
Haugesund Viseklubb inviterer til konsert på Biblioteket torsdag 27. mars 2025, med visesanger Knut Gundersen og de anerkjente tekstforfatterne Ingvar Hovland og Gunnar Roalkvam. Etter en fullsatt og kritikerrost konsert på Ogna Scene, tar trioen nå turen til Haugesund for å skape magi på hjemmebane!
Med seg har de et kortreist band, med Geir Jørgensen på bass og Jostein Marø på gitar. Ingvar Hovland og Gunnar Roalkvam er blant Norges mest anerkjente tekstforfattere, kjent for å skrive for artister som Vamp, Sigvart Dagsland og Stavangerensemblet. Ingvar vil også by på humoristiske innslag fra sin revykarriere, mens Knut Gundersen, en viseveteran fra Haugesund, leverer varme viser med sin lune humor og sterke formidlingsevne.
Gjennom sitt lange samarbeid har Knut og Gunnar gitt ut den kritikerroste Når lite er nok, og Knut og Ingvars Voggesang har allerede blitt strømmet tusenvis av ganger på Spotify.
Bli med på en kveld fylt med rørende viser, sterke tekster og historier som engasjerer og underholder!