ANSATTE VED BIBLIOTEKET

Marianne Hirzel

Biblioteksjef

Telefon; 99253888

marianne.hirzel@haugesund.kommune.no

Odd Steinar Feen

Nestleder

Telefon;

steinar.feen@haugesund.kommune.no

Gun Odny Nornes

Leder team Samling

Telefon; 

gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fra samlingen: musikk

Hege Vikse

Leder team Publikum

Telefon; 

hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Innkjøp, fjernlån

Siri Vikse

Leder team Utvikling

Permisjon i 2020

Alf Harald Aronsen

Leder team Opplevelse

e-post: alf.harald.aronsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Arrangementer

Audhild Tjugen

IKT-bibliotekar

Telefon; 47945854

Mail;

audhild.tjugen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Digitale tjenester Samling: Fantasy, Science Fiction, Manga og Unge voksne

Ingrid Nygård

Bibliotekar

Telefon; 

ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Arrangementer

Mari Johanne Nilsen

Formidlingsbibliotekar

Telefon;  94988936

Mail;

mari.johanne.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Klassebesøk, eventyrstund, arrangement.

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Telefon; 

Mail;

kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; barneavdelingen, eventyrstund, depotbibliotek

Wenche Nilsen

Konsulent

Telefon; 

Mail;

wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Tina Brox Børgesen

Konsulent

Telefon; 

tina.brox.borgesen@haugesund.kommune.no

Sykemeldt

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 90621203

egon.haestad@haugesund.kommune.no

Spør meg gjerne om: Fengselsbiblioteket, Fra samlingen: Fremmedspråklig bibliotek for voksne. 

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Telefon; 

hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Fengselsbiblioteket. Fra samlingen; aviser og tidsskrifter

Janne Marie Gulbrandsen Sørenes

Konsulent

Telefon; 

janne.marie.sorenes@haugesund.kommune.no

Spør meg gjerne om; Rederiarkivene