ANSATTE VED BIBLIOTEKET

Marianne Hirzel

Marianne Hirzel

Biblioteksjef

Telefon; 99253888

Epost:
marianne.hirzel@haugesund.kommune.no

Odd Steinar Feen

Odd Steinar Feen

Nestleder

Epost:
steinar.feen@haugesund.kommune.no

Gun Odny Nornes

Gun Odny Nornes

Leder team Samling

Epost:
gun.odny.nornes@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; fra samlingen: musikk

Hege Vikse

Hege Vikse

Leder team Publikum

Epost
hege.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Innkjøp, fjernlån

Siri Vikse

Siri Vikse

Leder team Utvikling

Tlf: 40830224

Epost;
Siri.o.vikse@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Utvikling av tjenester, lokalhistorie, arkiv.

Alf Harald Aronsen

Alf Harald Aronsen

Leder team Opplevelse

Epost: alf.harald.aronsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om: Arrangementer

Audhild Tjugen

Audhild Tjugen

IKT-bibliotekar

Telefon; 47945854

Epost;
audhild.tjugen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Digitale tjenester Samling: Fantasy, Science Fiction, Manga og Unge voksne

Ingrid Nygård

Ingrid Nygård

Bibliotekar

Epost:
ingrid.nygard@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Arrangementer

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Kjellaug Bjerkli Haaberg

Bibliotekar

Epost;
kjellaug.bjerkli.haarberg@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; barneavdelingen, eventyrstund, depotbibliotek

Wenche Nilsen

Wenche Nilsen

Konsulent

Epost:
wenche.nilsen@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; faktura, purringer

Egon Hæstad

Egon Hæstad

Konsulent

Telefon; 90621203

Epost:
egon.haestad@haugesund.kommune.no

Spør meg gjerne om: Fengselsbiblioteket, Fra samlingen: Fremmedspråklig bibliotek for voksne.

Hilde Martinsen Hollekim

Hilde Martinsen Hollekim

Konsulent

Epost:
hilde.hollekim@haugesund.kommune.no

Kontakt meg gjerne om; Fengselsbiblioteket. Fra samlingen; aviser og tidsskrifter

Tina Brox Børgesen

Tina Brox Børgesen

Konsulent

 

tina.brox.borgesen@haugesund.kommune.no